Follow:

I.J.E. Rotterdam laat weer van zich horen

Het was vreemd om ongeveer een maand geleden weer als vereniging met elkaar in de Triomfatorkerk te zijn. De voor ons zo vertrouwde plek op de zondagavond, maar waar we door corona een half jaar geleden voor het laatst hadden gerepeteerd. We zijn blij en dankbaar dat we in navolging van een protocol voor de koorsector weer veilig en verantwoord onze repetities op de zondagavond kunnen hervatten. Uiteraard volgens de richtlijnen van het RIVM. We zingen met een maximale groepsgrootte van 30 in een geventileerde kerk met ramen en deuren open, er zijn looproutes, er is desinfectiezeep en het allerbelangrijkste; we houden 1,5 meter afstand van elkaar. Benieuwd hoe dat is, kijk en luister dan naar ons filmpje op https://www.youtube.com/watch?v=p4EjPEvYsfk

 

Naast zingen, doet de I.J.E. meer. Onze vereniging is namelijk meer dan een koor alleen. We zamelen tot het einde van dit jaar lege statiegeldflessen in ten behoeve van onze vereniging. De lege statiegeldflessen kunnen aan een I.J.E.-lid worden meegegeven of door (jo)u worden ingeleverd op een zondagavond tussen 20.15 – 21.00 uur (in de agenda op onze website staat op welke zondagavonden we aanwezig zijn). Ook zullen wij (onder voorbehoud) op 31 oktober en 12 december rondrijden om de lege statiegeldflessen bij (jo)u thuis op te komen halen.

Share on
Previous Post Next Post

You may also like

No Comments

Leave a Reply